kúrenie

Kúrenár Bratislava

+421 948 121 398
kúrenár bratislava

Teplo vášho domova nám nie je ľahostajné. Ak potrebujete kúrenára, s našimi skúsenosťami a profesionálnou výbavou sme tu pre vás bez ohľadu na to, či vám robia starosti rozvody kúrenia, potrebujete vymeniť radiátor alebo máte záujem o montáž podlahového kúrenia. Prečítajte si viac o tom, aké kúrenárske služby vykonávame v Bratislave a okolí.

Montáž podlahového kúrenia

Šetrí priestor, sála príjemné teplo, nevíri prach a dá sa s ním ušetriť za energie. Toto sú hlavné výhody podlahového kúrenia a zároveň dôvody, prečo je stále populárnejšie. Inštalovať podlahové kúrenie svojpomocne ale vôbec nie je jednoduché. Ak potrebujete niekoho, kto montáž podlahového kúrenia kvalitne a za férovú cenu, sme vám k dispozícii. Ohľadom podlahového kúrenia vám zároveň vo všetkom ochotne poradíme.

Rozvody kúrenia

Špecializujeme sa aj na montáž rozvodov kúrenia bez ohľadu na to či ide o rozvody kúrenia v dome, byte alebo v iných priestoroch, kde je potrebné zabezpečiť vykurovanie. Rozvody kúrenia nielen realizujeme, ale samotné rozvody aj vymieňame a v prípade potreby opravujeme. Spoľahnite sa kvalitne vyhotovené rozvody kúrenia, ktoré vám spoľahlivo zabezpečia vytúžené teplo.

Údržba a výmena radiátorov

Kúrenár Bratislava sa vám zíde vždy vtedy, ak potrebujete vykonať údržbu radiátorov a neviete ako na to. V ponuke našich kúrenárskych služieb preto nemôže chýbať ani údržba radiátorov, ktorá je potrebná najmä vtedy, ak radiátor nehreje, prípadne z neho tečie voda. Využite naše kúrenárske služby aj v prípade, že potrebujete vymeniť ventil, celý radiátor, prípadne si neviete dať rady s nastavením termostatu. Kontaktujte nás teraz, alebo si naše číslo uložte ako kúrenár Bratislava a prídeme vždy, keď nás budete potrebovať.