plyn

Plynár Bratislava

+421 948 121 398
plynár bratislava

Plyn je výborný sluha ale zlý pán, ktorý navyše môže ohroziť vás a vaše okolie. Starostlivosť o plynové rozvody preto nechajte na nás, máme dlhoročné skúsenosti s montážou, opravami a rovnako aj skúškami plynových zariadení. Nezáleží na tom, či využívate plyn doma, vo vašej prevádzke alebo kdekoľvek inde, vďaka našej starostlivosti nebudete mať s plynovými zariadeniami žiadne problémy!

Montáž plynových zariadení

Montáž plynových zariadení rozhodne neberte do vlastných rúk. Aj bežná montáž plynového sporáka sa vám môže ľahko vymknúť spod kontroly a preto by ju mal vykonávať iba skúsený plynár. Pri montáži dôsledne dodržiavame všetky pracovné postupy a normy, takže sa môžete spoľahnúť, že montáž plynového kotla či plynového kotla bude vykonaná nielen správne, ale aj v súlade s predpismi.

Oprava plynových zariadení

Každé plynové zariadenie si z času na čas vyžaduje pozornosť odborníka. Okrem toho sa ale neraz vyskytnú situácie, kedy potrebujete opraviť plynový kotol, sporák alebo iný plynový spotrebič. Servis plynových spotrebičov zahŕňa množstvo činností, ako napríklad čistenie horákov, výmenu tesnení, regulátorov či výmenu snímačov. Nech už pôjde o akýkoľvek problém, ako plynár Bratislava sa postaráme o rýchle a spoľahlivé riešenie!

Revízie a skúšky plynových a regulačných zariadení

Pravidelné revízie plynu odborníkom by mali byť samozrejmosťou a my sa o ne ochotne postaráme. Revízia plynu je činnosťou, ktorú vykonávame v súlade s legislatívou a vždy s maximálnou odbornou starostlivosťou bez ohľadu na to či ide o revíziu plynu v dome, byte alebo komerčnej prevádzke. Obrátiť sa na nás môžete aj pri podozrení na únik plynu, alebo vtedy, ak potrebujete vykonať tlakovú skúšku plynu.