voda

Vodár Bratislava

+421 948 121 398
vodár bratislava

Problémy v kúpeľni, na záchode či v kuchyni dokážu poriadne potrápiť, a to najmä vtedy, ak vás zaskočia nepripravených. Stačí, že prestane odtekať vaňa, drez alebo umývadlo, prípadne vás zradí wc splachovač. Vtedy je jediným riešením profesionálny vodár, ktorý má nielen profesionálnu výbavu, ale najmä bohaté skúsenosti s vodoinštalatérskymi prácami.

Vodoinštalatérske práce Bratislava

Otáľať s riešením problémov, keď voda neodteká alebo naopak preteká sa rozhodne neoplatí a na všetky tieto prípady je tu vodoinštalatér Bratislava. Pre lepšiu predstavu si pozrite našu ponuku vodoinštalatérskych prác.

  • Oprava sifónu umývadla alebo drezu
  • Montáž sprchového kúta alebo vane
  • Montáž vodovodnej batérie, kohútikov a oprava ventilov
  • Oprava WC splachovačov a zabudovaných splachovacích systémov
  • Čistenie kanalizačného potrubia a monitoring potrubia profesionálnou technikou

Samozrejme, výpočet ponúkaných vodoinštalatérskych prác nie je konečný, vždy totiž závisí od konkrétnej situácie. Ak hľadáte vodár Bratislava, ktorý si poradí aj s náročnými výzvami a ochotne vám pomôže, tak ste ho práve našli. Prečítajte si viac o našej práci a konkrétnych zásahoch, ktorými sme naším klientom pomohli a neraz aj doslova zachránili ich domácnosť.

Od opravy wc až po montáž sprchového kúta

Kým všetko funguje, možno si ani neuvedomujete, ako veľmi dôležité je fungujúce wc, drez či umývadlo. Nie je ničím výnimočným ak napríklad zabudovaný splachovací systém časom povolí a záchod začne tiecť. Oprava geberitu sa môže laikovi bez náradia a skúseností zdať zložitá, no my ju veľmi často vieme vyriešiť už do hodiny. Nechajte preto opravu wc na nás a neobmedzujte sa. Rovnako na nás nechajte opravu či montáž vodovodnej batérie, nového sprchového kúta či riešenie problémov s vaňou.

Kontaktujte nás a sami sa presvedčte, že kvalitný vodoinštalatér Bratislava nemusí byť vôbec drahý. Vaše problémy s vodou a potrubím vyriešime rýchlo a za férovú cenu!